Kosmetyki naturalne Anne Geddes Bio

Zmęczone stopy w ciąży? Jak w naturalny sposób przynieść im ulgę.

Ciąża to piękny czas, w którym szykujemy się na przyjście na świat swojego największego skarbu. Niestety dodatkowe kilogramy, to ciężar, z jakim dzielnie muszą zmagać się nasze nogi. Pragniecie nieco im ulżyć? W trosce o was podpowiadamy, jak naturalne kosmetyki i domowe rytuały mogą ułatwić im pracę, zwiększyć waszą wygodę i poprawić komfort chodzenia.

Naturalne składniki kosmetyków dla dzieci

Niewinny uśmiech, wrażliwość i delikatna skóra? To właśnie widzimy patrząc na nasze maleństwa. Aby jak najlepiej zadbać o ich szczęście i prawidłową pielęgnację warto wybrać najwyższej jakości produkty. Naturalne kosmetyki dla dzieci zawierają mnóstwo odżywczych i ochronnych składników. Poznajcie ich magię!

Top 5 naturalnych sposobów dbania o skórę malucha

Skóra naszych pociech jest nawet do 30% cieńsza od skóry dorosłego, co czyni ją niezwykle wrażliwą i delikatną. Czuły dotyk, codzienne rytuały i naturalne kosmetyki dla dzieci to podstawa pielęgnacji skóry maluchów. Zobaczcie jak w bezpieczny sposób zadbać o nią każdego dnia!

Kosmetyki Anne Geddes Bio już w Polsce!

Naturalne kosmetyki z Włoch, powstałe z inspiracji niesamowitymi zdjęciami światowej sławy fotografki Anne Geddes, są całkowicie poświęcone trosce o mamy i ich dzieci. Czuły dotyk, bezpieczeństwo i otulająca bliskość - celebrujcie wspólne chwile ze swoim maleństwem z produktami Anne Geddes Bio, które właśnie trafiły do Polski.

Produkty 1 do 4 z 4 (1 Stron)